
Відеокамера DH-HAC-HDW1200TRQP Dahua 2Mp f=3.6mm (99-00004629)
945 ₴
- В наявності
- Код: 99-00004629
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2Мп HDCVI з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; 0.02 лк / F1.9, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 3.6 мм (кут огляду 100 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 25 м; IP50, DC 12В / 3Вт, 97х93 мм, 170г 2Мп HDCVI з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; 0.02 лк / F1.9, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 3.6 мм (кут огляду 100 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції: DWDR, 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 25 м; IP50, DC 12В / 3Вт, 97х93 мм, 170г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Інтерфейси | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 |
| Апертура | F2.0 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 170 |
| Тип | Купольні |
| Виробник і тип матриці | Dahua, 1/2.7" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 50 м |
| Співвідношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Додаткові характеристики | DWDR, 2D-DNR, AGC, BLC, HLC, 8 зон маскування |
| Діапазон робочих температур | -40°C - +50 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування | — |
| Клас захисту | IP50 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кут огляду по вертикалі | 45 |
| Кут огляду по горизонталі | 84 |
| Кути огляду | Г: 84°; В: 45°; Д: 100° |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Нахил | 0° - 78 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 3.6 |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Особливості | Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1080P (1920×1080); 720P (1280×720); 960H (960× 576/960×480) |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, наихил: 0° -78°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Робоча температура | -40°C - +50°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080, 1280x720 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 97 х 97 х 93 |
| Розміри, мм | Φ97 × 93 |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Спостереження за об'єктом | 20 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP50 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 |
| Частота запису | 1080p — 25 к/с, 720p — 50 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p — 25 к/с, 720p — 50 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25–1/100000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴

