5мп мультиформатна HDCVI відеокамера з LED підсвічуванням. Матриця: 1/2.7" CMOS; Фіксований об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 112 °); Частота кадрів: 5Мп - 20к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; вбудований мікрофон; LED підсвічування до 40 м; IP67, DC 12В / 5Вт, 198x80x76 мм, 220г 5мп мультиформатна HDCVI відеокамера з LED підсвічуванням. Матриця: 1/2.7" CMOS; Фіксований об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 112 °); Частота кадрів: 5Мп - 20к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, BLC, HLC; вбудований мікрофон; LED підсвічування до 40 м; IP67, DC 12В / 5Вт, 198x80x76 мм, 220г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 290 г |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | DC 12 В (± 30%) |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Г: 112° |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП, 4МП, 2Мп |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 198х80х76 мм |
| Розміри, мм | 198х80х76 |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5мп — 20 к/с, 4 МП — 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴


