2МП 1080p HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.9" Sony Exmor CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 3.6 мм, кут огляду 80.8 °; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC ; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / 4.5Вт, 242x90.4x90.4 мм, 640г 2МП 1080p HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.9" Sony Exmor CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 3.6 мм, кут огляду 80.8 °; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC ; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / 4.5Вт, 242x90.4x90.4 мм, 640г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 6м |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 640г |
| Виявлення об'єкта | 57м |
| Співвідношення сигнал/шум | 65дБ |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Живлення | DC12В ± 25% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду камери | Г: 80.8 ° |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 241.8×91×91 мм |
| Розміри, мм | 241.8×91×91 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 23м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P, 720P - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 115 ₴


