2Мп мультиформатна HDCVI Starlight відеокамера. Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.0004 Люкс / F2.4; Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 110 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції: день / ніч (ICR), WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC, Electronic Defog; інтерфейси: аудіо вхід; DC 12В / 2Вт, 43х36х30 мм, 140г 2Мп мультиформатна HDCVI Starlight відеокамера. Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.0004 Люкс / F2.4; Об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 110 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції: день / ніч (ICR), WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC, Electronic Defog; інтерфейси: аудіо вхід; DC 12В / 2Вт, 43х36х30 мм, 140г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 4,1 м |
| Апертура | F2.5 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 40 г |
| Виявлення об'єкта | 41,4 м |
| Відеоінтерфейси | CVI/TVI/AHD/CVBS через один порт BNC |
| Співвідношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 110 °; V: 59 °; D: 130 ° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски |
| Потужність споживання | 2.11 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | ІК фільтр (ICR) |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 43х36х29 мм |
| Розміри, мм | 43х36х29 |
| Розпізнавання об'єкта | 8,3 м |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 16,6 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 4x |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 1080р - 25к/с; AHD: 1080р - 25к/с; CVI: 1080р - 25к/с; CVBS: PAL / NTSC |
| Швидкість затвора | 1/3 с-1 / 100.000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴


