5мп HDCVI. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду диаг / гор / верт: 125 ° × 106 ° × 56 °; Функції: DWDR, день / ніч (ICR) , AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 20 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: пластик, DC 12В / макс. 2.7 Вт, Ф85х68 мм, 90 г 5мп HDCVI. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду диаг / гор / верт: 125 ° × 106 ° × 56 °; Функції: DWDR, день / ніч (ICR) , AGC, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 20 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: пластик, DC 12В / макс. 2.7 Вт, Ф85х68 мм, 90 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 90 г |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Відеоінтерфейси | CVI / CVBS / AHD / TVI на вибір |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 65 дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | * Щоб використовувати камеру з роздільною здатністю 5 МП 16: 9, прошивку XVR необхідно оновити до ве |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду камери | Д: 125 °, Г: 106 °, В: 56 ° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 2.7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 5Mп (2880 × 1620), 4Mп (2560 × 1440), 1080P (1920 × 1080), 960H |
| Регулювання по осях | поворот: 0° – 360°;нахіл: 0° – 78°;оберт: 0° – 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -40° C - +55° C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | Ф85 x 68 мм |
| Розміри, мм | Ф85 x 68 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Mп, 4Mп, 1080P 25 к / с |
| Швидкість затвора | 1/25 ~ 1 / 100000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


