2МП 1080p HDCVI відеокамера в вбудованим мікрофоном. Матриця: 1/2.7" Progressive CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 3.6 мм, кут огляду 87.5 °; Функції: день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, DWDR, BLC, HLC; вбудований мікрофон. ІЧ підсвічування до 50 метрів; Ступінь захисту: IP67; Матеріал: алюміній, DC 12В / 4.2Вт, ф106x93.7 мм, 440г. Підтримка форматів: CVI / TVI / AHD / CVBS 2МП 1080p HDCVI відеокамера в вбудованим мікрофоном. Матриця: 1/2.7" Progressive CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 3.6 мм, кут огляду 87.5 °; Функції: день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, DWDR, BLC, HLC; вбудований мікрофон. ІЧ підсвічування до 50 метрів; Ступінь захисту: IP67; Матеріал: алюміній, DC 12В / 4.2Вт, ф106x93,7 мм, 440г. Підтримка форматів: CVI / TVI / AHD / CVBS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5м |
| Апертура | F1.9 |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 440г |
| Виявлення об'єкта | 50 м |
| Співвідношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Живлення | DC12В ± 30% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду камери | Д:100°; Г: 84°; В: 45° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Регулювання по осях | поворот: 0°-360°; нахил: 0°-78°; обгорт: 0°–360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | ⁇ 106 мм × 93.7 мм |
| Розміри, мм | Φ106 × 93.7 |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 20 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P 25 к/с, 720P 25-50 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 с – 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 521 ₴


