2Мп HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.7" Progressive CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 103 °; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 30 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / 3.3Вт, ф93.4х79.4 мм, 270г. Підтримка форматів: CVI / TVI / AHD / CVBS 2Мп HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.7" Progressive CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 103 °; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 30 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / 3.3Вт, ф93.4х79.4 мм, 270г. Підтримка форматів: CVI / TVI / AHD / CVBS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Апертура | F1.9 |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 270г |
| Співвідношення сигнал/шум | 65дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду камери | Д: 119°, Г: 101°; В: 54° |
| Кількість світлодіодів | 12 |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | ⁇ 93.4мм × 79.4мм |
| Розміри, мм | Φ93.4 × 79.4 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P, 720P - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴


