2Мп HDCVI відеокамера. 1/2.7" Progressive CMOS; 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 3.6 мм, кут огляду 87.5 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 м, Smart ІЧ ; Пластик, DC 12В / 3.3Вт, Ф 85,4x69,1 мм, 130г 2Мп HDCVI відеокамера. 1/2.7" Progressive CMOS; 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 3.6 мм, кут огляду 87.5 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 м, Smart ІЧ ; Пластик, DC 12В / 3.3Вт, Ф 85,4x69,1 мм, 130г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 250пх / м, 5 метрів |
| Апертура | F1.85 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 0,13 кг |
| Виявлення об'єкта | 25пх / м, 53 метра |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Співвідношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 500 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | H: 87,5 ° |
| Кількість світлодіодів | 12 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 3,3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф 85,4 х 69,1 мм |
| Розміри, мм | Ф 85,4 х 69,1 |
| Розпізнавання об'єкта | 125пх / м, 11 метрів |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 63пх / м, 21 метрів |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p (1-25 к/с), 720 р (1-25 / 50 к/с) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1 / 100000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴


