2Мп HDCVI з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк / F1.9, 0 лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: 3.6 мм (кут огляду 84 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції : DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 40 м; IP67, DC 12В / 3Вт, Ф110х101 мм, 320 г 2Мп HDCVI з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк / F1.9, 0 лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: 3.6 мм (кут огляду 84 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції : DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 40 м; IP67, DC 12В / 3Вт, Ф110х101 мм, 320 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F1.9 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 320 г |
| Виявлення об'єкта | 50 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Співвідношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Д:100°; Г: 84°; В: 45° |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1080P (1920×1080); 720P (1280×720); 960H (960× 576/960×480) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф110х101 мм |
| Розміри, мм | Ф110х101 |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 20 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p(1-25 к/с), 720 р (1-25/50 к/с) |
| Швидкість затвора | 1 / 25с-1 / 100,000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴


