5мп Starlight HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільна здатність: 5 Мп, 2592 (H) x 1944 (V). Чутливість: 0,001 лк/F1,6; 0 люкс ІЧ увімк..; Об'єктив: 2.7-13.5 мм, кут огляду 102 °-29 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 60 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 10 Вт, Φ122х107 мм, 600г 5мп Starlight HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільна здатність: 5 Мп, 2592 (H) x 1944 (V). Чутливість: 0,001 лк/F1,6; 0 люкс ІЧ увімк..; Об'єктив: 2.7-13.5 мм, кут огляду 102 °-29 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 60 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 10 Вт, Φ122х107 мм, 600г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 - 21 м |
| Апертура | F1.3 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 600г |
| Виявлення об'єкта | 64-210 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Живлення | DC 12В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 31.4°–113°; В: 17.6°–58°; Д: 36°-138° |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Потужність споживання | 10Вт з ІЧ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП (2592x1944) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр (ICR) |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | Ф122x107мм |
| Розміри, мм | Ф122x107 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 - 42 м |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 25 - 84 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Мп; 4Мп; 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 220 ₴


