2Мп Full-color Starlight HDCVI відеокамера. 1/2.8" CMOS, 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). 0.001 Люкс; 2.8 мм, кут огляду 106 °; LED підсвічування 20 м, DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; метал+пластик, IP67, DC 12В ± 30 % / 3 Вт, 161 х 70 мм, 200г 2Мп Full-color Starlight HDCVI відеокамера. 1/2.8" CMOS, 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). 0.001 Люкс; 2.8 мм, кут огляду 106 °; LED підсвічування 20 м, DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; метал+пластик, IP67, DC 12В ± 30 % / 3 Вт, 161 х 70 мм, 200г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 3 м |
| Апертура | F1.6 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 200 г |
| Виявлення об'єкта | 38 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Співвідношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 1.2 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | Д: 126.2°; Г: 106°; В: 56.5° |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | колір |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 161.3 × 69.7 × 70 мм |
| Розміри, мм | 161.3 × 69.7 × 70 |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p (1-25 к/с), 720 р (1-25 / 50 к/с) |
| Швидкість затвора | 1 / 25с-1 / 100,000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴


