4МП HDCVI відеокамера. 1/2.7" CMOS; 0.03 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 2.7-12 мм, кут огляду 92 °-29 °; День / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, DWDR, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 60 м, Smart ІЧ; Алюміній, IP67, DC 12В / 11.5Вт, 209,9x90,4x90,4 мм, 550г 4МП HDCVI відеокамера. 1/2.7" CMOS; 0.03 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 2.7-12 мм, кут огляду 92 °-29 °; День / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, DWDR, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 60 м, Smart ІЧ; Алюміній, IP67, DC 12В / 11.5Вт, 209,9x90,4x90,4 мм, 550г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 250пх / м, 7 метрів |
| Апертура | F1.8 |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 0,55 кг |
| Виявлення об'єкта | 25пх / м, 67 метрів |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Співвідношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 800 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | моторизований |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | H: 92 ° ~ 29 °, V: 49 ° ~ 16 ° |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 11,5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 4Mп (2560x1440) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 87 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 209,9 х 90,4 х 90,4 мм |
| Розміри, мм | 209,9 х 90,4 х 90,4 |
| Розпізнавання об'єкта | 125пх / м, 13 метрів |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 63пх / м, 27 метрів |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.7-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4Mп / 1080p - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1 / 100000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴


