5мп HDCVI з мікрофоном; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк / F1.8, 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: 2.7-12 мм (кут огляду 98 °-34 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с; інтерфейси: вбудований мікрофон; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, DC 12В / 12Вт, 210x91x91 мм, 550г 5мп HDCVI з мікрофоном; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк / F1.8, 0 лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: 2.7-12 мм (кут огляду 98 °-34 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с; інтерфейси: вбудований мікрофон; Функції: DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 60 м; IP67, DC 12В / 12Вт, 210x91x91 мм, 550г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 7 - 20 м |
| Апертура | F1.8 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Вага | 550 г |
| Виявлення об'єкта | 68 - 198 м |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Співвідношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Відстань фокусування | 500 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | моторизований |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 98°-34° |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП (2592x1944); 4 МП (2560x1440); 2 МП (1920х1080p); 960H (960x576) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 87 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 210х91х91 мм |
| Розміри, мм | 210х91х91 |
| Розпізнавання об'єкта | 14 - 37 м |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 27 - 79 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.7-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП — 20 к/с, 4 МП/2МП — 25 к/с, CVBS: PAL/NTSC |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴


