4K Starlight HDCVI. Матриця: 1/2" CMOS; 4K 15 к / с, 6MP 20 к / с, 4MP 25 к / с. 0.005 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив 3,6 мм, кут огляду 87 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 11.3Вт, 244х90х90 мм, 420г 4K Starlight HDCVI. Матриця: 1/2" CMOS; 4K 15 к / с, 6MP 20 к / с, 4MP 25 к / с. 0.005 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив 3,6 мм, кут огляду 87 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR), 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 11.3Вт, 244х90х90 мм, 420г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 10 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 420г |
| Виявлення об'єкта | 104м |
| Співвідношення сигнал/шум | більш 65дБ |
| Відстань фокусування | 2500 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Живлення | DC12В ± 30% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 87° |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2" CMOS |
| Потужність споживання | 11.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Підтримка роздільної здатності | 3840 × 2160 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 244×90×90 мм |
| Розміри, мм | 244×90×90 |
| Розпізнавання об'єкта | 21м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 42м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K 15 к/с, 6MP 20 к/с, 4MP 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/4 – 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 230 ₴


