5мп Starlight HDCVI; Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільн здатність: 5 Мп, 2592 x 1944; Чутливість: 0.005 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 3,6 мм, кут огляду 79 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR) , 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 10 Вт, 244.1 х 91 х 91 мм, 750г 5мп Starlight HDCVI; Матриця: 1/2.8" CMOS; Роздільн здатність: 5 Мп, 2592 x 1944; Чутливість: 0.005 лк, 0 лк з ІЧ; Об'єктив: 3,6 мм, кут огляду 79 °; Функції: WDR 120дБ, день / ніч (ICR) , 2D / 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 10 Вт, 244.1 х 91 х 91 мм, 750г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 750г |
| Виявлення об'єкта | 72 м |
| Співвідношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Живлення | DC12В ± 30% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду камери | Г: 79° |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Підтримка роздільної здатності | 2592x1944 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 244×91×91 мм |
| Розміри, мм | 244×91×91 |
| Розпізнавання об'єкта | 14 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 29 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MP 20 к/с, 4MP 25 к/с, 1080P 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/4 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 555 ₴


