4МП HDCVI відеокамера. 1/2.7"Progressive CMOS; 3.6 мм, кут огляду 89 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 м, Smart ІЧ; Пластик, IP67, DC 12В / 3.7Вт, 148x70x70 мм, 150г 4МП HDCVI відеокамера. 1/2.7" Progressive CMOS; 3.6 мм, кут огляду 89 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 м, Smart ІЧ; Пластик, IP67, DC 12В / 3.7Вт, 148x70x70 мм, 150г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 150 г |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | H: 89 ° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2560x1440) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 148 х 70 х 70 мм |
| Розміри, мм | 148 х 70 х 70 |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП (1-25 к / с) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴


