Bullet 2C 4MP забезпечує моніторинг в реальному часі з об'єктивом 2,8 мм, підтримує новітній кодек H.265, який може заощадити до 50% пропускної спроможності каналу та пам'яті. Виявлення людини дозволяє відстежувати ситуації, які мають значення, не одержуючи набридливих помилкових попереджень. Завдяки сертифікації IP67 камеру можна використовувати на відкритому повітрі за різних погодних умов. Матриця 1/2.8" CMOS; роздільна здатність 4 Мп; Wi-Fi IEEE802.111b/g/n; MicroSD карта до 256 Гб; вбудований мікрофон; ІЧ до 30 м Bullet 2C 4MP забезпечує моніторинг в реальному часі з об'єктивом 2,8 мм, підтримує новітній кодек H.265, який може заощадити до 50% пропускної спроможності каналу та пам'яті. Виявлення людини дозволяє відстежувати ситуації, які мають значення, не одержуючи набридливих помилкових попереджень. Завдяки сертифікації IP67 камеру можна використовувати на відкритому повітрі за різних погодних умов.
Основні характеристики: матриця 1/2.8" CMOS; роздільна здатність 4 Мп; Wi-Fi IEEE802.111b/g/n; MicroSD карта до 256 Гб; вбудований мікрофон; ІЧ-підсвічування до 30 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 240 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В 0.5A |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 106°, В: 56°, Д: 125° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.111b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Робоча температура | -30°C~+55° |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 147.7 × 74.2 × 74.2 мм |
| Розміри, мм | 147.7 × 74.2 × 74.2 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 330 ₴


