4МП Wi-Fi відеокамера; Матриця: 1/3" progressive CMOS; Wi-Fi; Стиснення: H.264 / H.265; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду: H: 101 °; V: 54 °; D: 123 °); Частота кадрів: 20 кадрів / с; Нічне бачення: 30 м, MicroSD карта до 128 Гб; IP67, DC 12В / 4.8Вт, 84.6x70x164.6 мм, 260г 4МП Wi-Fi відеокамера; Матриця: 1/3" progressive CMOS; Wi-Fi; Стиснення: H.264 / H.265; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду: H: 101 °; V: 54 °; D: 123 °); Частота кадрів: 20 кадрів / с; Нічне бачення: 30 м, MicroSD карта до 128 Гб; IP67, DC 12В / 4.8Вт, 84.6x70x164.6 мм, 260г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 260 г |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Дія при спрацюванні тригера | сповіщення |
| Живлення | DC 12В / 1А |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кути огляду камери | H: 101 °; V: 54 °; D: 123 ° |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128 ГБ |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1x RJ45 100M |
| Метод зберігання | Micro SD, Cloud, NVR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються програмним забезпеченням |
| Потужність споживання | 4.8 Вт |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n, 50 метрів на відкритому просторі |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4 МП (2560х1440) |
| Режим день/ніч | є |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C - + 50 ° C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 164x84x70 мм |
| Розміри, мм | 164x84x70 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, CGI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | виявлення руху |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | до 20 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 185 ₴


