2 МП IP відеокамера з PoE; Матриця: 1/2.8 " CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 102 °); Запис: 1080p - 25 к / с; Функції: День / ніч; ІЧ підсвічування 30м; живлення PoE; потужність споживання 3.6 Вт; 110 / 101 мм 2 МП IP відеокамера з PoE; Матриця: 1/2.8 " CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 102 °); Запис: 1080p - 25 к / с; Функції: День / ніч; ІЧ підсвічування 30м; живлення PoE; потужність споживання 3.6 Вт; 110 / 101 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | IMOU |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Дія при спрацюванні тригера | сповіщення |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Кнопка скидання | Да |
| Кути огляду камери | H: 102 °; V: 54 °; D: 120 ° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | CE, FCC |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1x RJ45 |
| Метод зберігання | Cloud, NVR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються програмним забезпеченням |
| Потужність споживання | <3.6Вт |
| Програмне забезпечення | Imou |
| Підтримка PoE | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Режим день/ніч | є |
| Робоча вологість | До 95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 110 / 101 мм |
| Розміри, мм | 110 / 101 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, вхід в регіон |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2 Мп - 25к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴


