4 Мп Wi-Fi Bullet; 1/2.7" CMOS; 2560 x 1 440 25 к / с; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 106 °); світлова сигналізація, детекція людини, вбудований мікрофон; підсвічування 30 м; Micro SD 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 5Вт, 1 x 100 Мбіт / с Ethernet; 148x74x74 мм, 280 г 4 Мп Wi-Fi Bullet; 1/2.7" CMOS; 2560 x 1 440 25 к / с; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 106 °); світлова сигналізація, детекція людини, вбудований мікрофон; підсвічування 30 м; Micro SD 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 5Вт, 1 x 100 Мбіт / с Ethernet; 148x74x74 мм, 280 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| ROI | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 280 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В 1A |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 106°, В: 56°, Д: 125° |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Робоча температура | -30°C~+60°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 148x74x74 мм |
| Розміри, мм | 148x74x74 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | детекція руху/людини |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 555 ₴


