2Мп IP з LED; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 106˚); Чутливість: 0.005 лк / 1.6; запис: 2Мп - 25к / с; Функції: день / ніч, 3D-DNR, BLC, DWDR; IP67; DC 12В / 4.8Вт, PoE (802.3af), ф70x163 мм, 220г 2Мп IP з LED; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 106˚); Чутливість: 0.005 лк / 1.6; запис: 2Мп - 25к / с; Функції: день / ніч, 3D-DNR, BLC, DWDR; IP67; DC 12В / 4.8Вт, PoE (802.3af), ф70x163 мм, 220г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/64 Мб |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 220 г |
| Виявлення об'єкта | 43 м |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264B; MJPEG; Smart H.265+/Smart H.264+ |
| Співвідношення сигнал/шум | 56 дБ |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | авто/вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 106°; В: 56°; Д: 127° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; NTP; Multicast |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | Мережеве сховище FTP |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE Chrome Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920 × 1080); 1.3M(1280 × 960);720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); |
| Регулювання по осях | поворот: 0° -360°; нахил: 0° -90°; обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 162.6 × Φ70 мм |
| Розміри, мм | 162.6 × Φ70 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Стандарт мережі | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; NTP; Multicast |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 704 × 480 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3–1/100000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴


