2Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.8" progressive CMOS; Стиснення: H.265, H.264, H.264B; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 102˚); Чутливість: 0.01 лк F2.0; Запис: 1080p - 25к / с; Функції: день / ніч (ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, DWDR; ІЧ підсвічування до 30 м; IP67; -40°C - +60°C; DC 12В / 4.3Вт, PoE (802.3af), ф109x85 мм, 240г 2Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.8" progressive CMOS; Стиснення: H.265, H.264, H.264B; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 102˚); Чутливість: 0.01 лк F2.0; Запис: 1080p - 25к / с; Функції: день / ніч (ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, DWDR; ІЧ підсвічування до 30 м; IP67; -40°C - +60°C; DC 12В / 4.3Вт, PoE (802.3af), ф109x85 мм, 240г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/64 Mб |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 240 г |
| Виявлення об'єкта | 38 м |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264B; Smart H.265+/Smart H.264+ |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 102 °; В: 54 °; Д: 120 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Метод зберігання | FTP |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 1.4-4.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ф109х86 мм |
| Розміри, мм | Ф109х86 |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, конфлікт IP-адрес, втрата мережевого підключення, несанкціонований дост |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 924 ₴


