4Мп IP з ІЧ та мікрофоном ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8мм (кут огляду 104˚); Чутливість: 0,03 лк при F2,0 (колір, 30 IRE), 0.003 лк при F2,0 (ч/б, 30 IRE), 0 лк (підсвічування увімкнено); Запис: 2688 × 1520 - 20к/с, 2560 × 1440 - 25к/c; Функції: 3D-DNR, BLC, HLC, WDR 120 дБ, ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, –40 °C - +60 °C ; DC 12В/5Вт, PoE (802.3af), 163 х 70 х 60 мм, 220г 4Мп IP з ІЧ та мікрофоном ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8мм (кут огляду 104˚); Чутливість: 0,03 лк при F2,0 (колір, 30 IRE), 0.003 лк при F2,0 (ч/б, 30 IRE), 0 лк (підсвічування увімкнено); Запис: 2688 × 1520 - 20к/с, 2560 × 1440 - 25к/c; Функції: 3D-DNR, BLC, HLC, WDR 120 дБ, ІЧ підсвічування до 30 м; IP67, –40 °C - +60 °C ; DC 12В/5Вт, PoE (802.3af), 163 х 70 х 60 мм, 220г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROM/RAM | 16/128Mб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 220 г |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Відстань фокусування | 0.7 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 104°; В: 58°; Д: 124° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100Base-T) |
| Метод зберігання | FTP |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 163 х 70 х 60 мм |
| Розміри, мм | 163 х 70 х 60 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 Мп - 20к/с, 3Мп/2Мп - 25к/c |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/c |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 005 ₴


