4Mп IP з WDR; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.008 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; Запис: 2688 × 1520 - 20к / с, 2560 × 1440 - 25К / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 30 м; слот мікро SD до 256Гб ; IP67, IK10, DC 12В / 5.2 Вт, PoE (802.3af), ф110x81 мм, 350 г 4Mп IP з WDR; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.008 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; Запис: 2688 × 1520 - 20к / с, 2560 × 1440 - 25К / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 30 м; слот мікро SD до 256Гб ; IP67, IK10, DC 12В / 5.2 Вт, PoE (802.3af), ф110x81 мм, 350 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F1.6 |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 350 г |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Відеокодек | Smart H.265+/ Smart H.264+; H.265; H.264; H.264B; MJPEG |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г:102° × В: 55° × Д: 121° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; NAS; Micro SD до 256 Гб |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 5.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE Chrome Firefox |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 355 °, нахил: 0 ° - 65°, оберт: 0 ° - 355° |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 81 × Φ110 мм |
| Розміри, мм | 81 × Φ110 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2560 × 1440 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴


