4МП купольна IP відеокамера з AI функціями; Матриця: 1/3" progressive scan CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 103 °); Чутливість: 0.005 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; Запис: 4Mп - 25 к / с; Функції: відео аналітика IVS і AI (охорона периметра), WDR 120 дБ, 3D-DNR, Defоg, ROI, BLC, HLC; Інтерфейси: вбудований мікрофон, слот для карт пам'яті micro SD (до 256 Гб); ІЧ підсвічування 50м; IP67; -40 ° С - + 60 ° С, DC12В / 7.7Вт, PoE (802.3af), ф121x99мм, 480г 4МП купольна IP відеокамера з AI функціями; Матриця: 1/3" progressive scan CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 103 °); Чутливість: 0.005 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ; Запис: 4Mп - 25 к / с; Функції: відео аналітика IVS і AI (охорона периметра), WDR 120 дБ, 3D-DNR, Defоg, ROI, BLC, HLC; Інтерфейси: вбудований мікрофон, слот для карт пам'яті micro SD (до 256 Гб); ІЧ підсвічування 50м; IP67; -40 ° С - + 60 ° С, DC12В / 7.7Вт, PoE (802.3af), ф121x99мм, 480г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримується (4 зони) |
| ROM/RAM | 512 Mб / 128 Mб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 5.6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіокомпресія | G.711a; G.711Mu; G726; AAC |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 480г |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Відеобітрейт | H.264: 3-8192 Kбіт / с; H.265: 3-8192 Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Живлення | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | 3 рівня: Адміністратор, Оператор, Користувач |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 103°, В: 55°, Д: 122° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 4 |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD до 256 Гб; Dahua Cloud; NAS |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Потужність споживання | 7.7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE: IE8, IE9, IE11 Chrome Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2560x1440), 3MП (2048x1536), 3MП (2304x1296), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ф122х99 мм |
| Розміри, мм | Ф122х99 |
| Розпізнавання об'єкта | 11.2 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 22.4 м |
| Стандарт мережі | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/ Profile G); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS правила, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, помилка зберігання |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП, 3Мп - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 614 ₴


