4Mп Starlight IP відеокамера Dahua з WDR; Матриця: 1/3" Progressive CMOS; Стиснення: Н.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG; Моторизований об'єктив: f = 8 мм (кут огляду 40 °); Чутливість: 0.008 Люкс / F1.6 (Колір), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 80 м; IP67, DC 12В / 7.7 Вт, PoE (802.3af), ф90х244 мм, 910г 4Mп Starlight IP відеокамера Dahua з WDR; Матриця: 1/3" Progressive CMOS; Стиснення: Н.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG; Моторизований об'єктив: f = 8 мм (кут огляду 40 °); Чутливість: 0.008 Люкс / F1.6 (Колір), 0 Люкс з ІЧ; Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25к / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 80 м; IP67, DC 12В / 7.7 Вт, PoE (802.3af), ф90х244 мм, 910г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° (Підтримує 90° / 270° з роздільною здатністю 2688x1520 або нижче) |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 16 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 910 г |
| Виявлення об'єкта | 160 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144Kбіт / с; H.265: 12-6144Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264B; Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Відстань фокусування | 4.9 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 40°; В: 23°; Д: 45° |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SM |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP, SFTP, micro SD до 256 Гб, NAS |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Потужність споживання | 7.7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2688 × 1520; 2560 × 1440; 3M (2048 × 1536); 2304 × 1296; 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ф90х244 мм |
| Розміри, мм | Ф90х244 |
| Розпізнавання об'єкта | 32 м |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 64 м |
| Стандарт мережі | IPv4, IPv6, TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SM |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T), CGI, P2P, Milestone, Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS правила, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, помилка зберігання |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 /704 × 480 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 670 ₴


