2Мп Starlight IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.7" progressive CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264B; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 110˚); Чутливість: 0.005 Люкс / 1.6, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 2Мп - 25к / с; Функції: відео аналітика (IVS), день / ніч (ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, DWDR; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67, DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af), ф110x81 мм, 350г 2Мп Starlight IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.7" progressive CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264B; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 110˚); Чутливість: 0.005 Люкс / 1.6, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 2Мп - 25к / с; Функції: відео аналітика (IVS), день / ніч (ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, DWDR; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67, DC 12В / 5Вт, PoE (802.3af), ф110x81 мм, 350г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128Мб |
| Ідентифікація об'єкта | 3.7 м |
| Апертура | F1.6 |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Вага | 350 г |
| Виявлення об'єкта | 37.3 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144Kбіт / с; H.265: 12-6144Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG |
| Відстань фокусування | 0.6 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 110°; В: 59°; Д: 132° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Мережеві інтерфейси | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Метод зберігання | NAS, Dahua Cloud, FTP, SFTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 65 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф109х81 мм |
| Розміри, мм | Ф109х81 |
| Розпізнавання об'єкта | 7.5 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 14.9 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF(Profile S/Profile G/Profile T);CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 735 ₴


