2Мп Starlight IP з ІЧ; Матриця: 1/2.7" progressive CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264B; Об'єктив: f = 3.6мм (кут огляду 91˚); Чутливість: 0.005 лк / F1.6 (колір), 0 лк з ІЧ; Запис: 2Мп - 25к / с; Функції: день / ніч (ICR), 3D-DNR, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67, DC 12В / 4,6Вт, PoE (802.3af) , ф70x166 мм, 480г 2Мп Starlight IP з ІЧ; Матриця: 1/2.7" progressive CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 / H.264B; Об'єктив: f = 3.6мм (кут огляду 91˚); Чутливість: 0.005 лк / F1.6 (колір), 0 лк з ІЧ; Запис: 2Мп - 25к / с; Функції: день / ніч (ICR), 3D-DNR, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 256 Гб; IP67, DC 12В / 4,6Вт, PoE (802.3af) , ф70x166 мм, 480г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримка 4 фіксованих областей |
| ROM/RAM | 128/ 128Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Інтерфейси | RJ-45, Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.6 |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 480 |
| Тип | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Progressive CMOS |
| Висота в упаковці (довга сторона, см) | 16.6 |
| Виявлення об'єкта | 53 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144 Kбіт/с; H.265: 12-6144 Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG |
| Відстань фокусування | 0.6 метра |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (коротка сторона, см) | 7 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | день/ніч (ICR), 3D-DNR, BLC, HLC, PoE (802.3af), IP67 |
| Діапазон робочих температур | -40°C - +60 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кут огляду по вертикалі | 48 |
| Кут огляду по горизонталі | 91 |
| Кути огляду | Г: 91°; В: 48°; Д: 109° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | NAS, Dahua Cloud, FTP, SFTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Нахил | 0° - 90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Особливості | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 360 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576 / 704x480), VGA (640x480), CIF (352x2 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° -360 °; Нахил: 0 ° -90 °; Обертання: 0 ° -360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704x576, 704x480, 640x480 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 70 х 70 х 166 |
| Розміри, мм | ф70х166 |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 21 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | DMSS |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | Відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 |
| Формат відео | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Ширина в упаковці (середня сторона, см) | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 645 ₴


