2Мп Starlight IP PTZ відеокамера; Стиснення: H.265 / H.264 / MJPEG; Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.005 Люкс / F1.6 (колір), 0.0005 Люкс / F1.6 (ч / б); Об'єктив: f = 2.7-11 мм (кут огляду: 112.5 °-30 °), 4x-оптичний zoom; Запис: 1080р - 25 кадрів / с; Функції: відео аналітика (IVS), Face Detection, WDR (120dB), DNR (2D / 3D), автофокус, Defog; інтерфейси: слот під SD карти до 128Гб; DC 12В / 1.5А, PoE (802.3af), ф122x89 мм, 520г 2Мп Starlight IP PTZ відеокамера; Стиснення: H.265 / H.264 / MJPEG; Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.005 Люкс / F1.6 (колір), 0.0005 Люкс / F1.6 (ч / б); Об'єктив: f = 2.7-11 мм (кут огляду: 112.5 °-30 °), 4x-оптичний zoom; Запис: 1080р - 25 кадрів / с; Функції: відео аналітика (IVS), Face Detection, WDR (120dB), DNR (2D / 3D), автофокус, Defog; інтерфейси: слот під SD карти до 128Гб; DC 12В / 1.5А, PoE (802.3af), ф122x89 мм, 520г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| ROM/RAM | 128M / 256M |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 12.4 м |
| Апертура | F1.6 |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 520 г |
| Виявлення об'єкта | 124.1 м |
| Відеобітрейт | 448 Кбіт / с - 8192 Кбіт / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Відстань фокусування | 100-1000 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дія при спрацюванні тригера | Вихід на попередню / патрулювання |
| Живлення | DC 12 В / 1,5 А |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути огляду камери | H: 112.5 ° -30 ° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0°-355°; нахил: 0°-90° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD card 128 Гб |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DN |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 |
| Метод зберігання | NAS, Local PC, Micro SD card 128 Гб |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Активація предустановки / Тур |
| Налаштування швидкості PTZ | Людино-орієнтована фокусна відстань / швидкість адаптації |
| Оптичний зум | 4x |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони), Flip 180 ° |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Потужність споживання | 5.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Програмне забезпечення | E, Chrome, Firefox, Safari |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | SMART PSS, DMSS, DSS |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Режими роботи PTZ | 8 турів (по 32 предустановки кожен) |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф122х89 мм |
| Розміри, мм | Ф122х89 |
| Розпізнавання об'єкта | 24.8 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 49.7 м |
| Стандарт мережі | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DN |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G, API |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, фальсифікація відео, зміна кадру, відключення мережі, конфлікт IP, незаконний доступ |
| Фокусна відстань | 2.7-11 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р — 25 к/с, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот .: 100 ° / с; Нахил: 60 ° / с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/30 000с |
| Швидкість ручного керування | Поворот .: 0.1 ° ~ 100 ° / с; Нахил: 0.1 ° ~ 60 ° / с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 830 ₴


