2Мп IP PTZ відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Стиснення: H.265 / H.264 / MJPEG; Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.005 Люкс / F1.6 (колір), 0.0005 Люкс / F1.6 (ч / б), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.7-11 мм (кут огляду: 112.5 °-30 °), 4x-оптичний zoom; Запис: 1080р - 25 кадрів / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR (120dB), DNR (2D / 3D), автофокус, Defog, ROI, BLC; інтерфейси: вбудований мікрофон, слот під SD карти до 128Гб, ІЧ підсвічування 30 м; DC 12В / 1.5А, PoE (802.3af), ф132x117 мм, 950 г 2Мп IP PTZ відеокамера з ІЧ підсвічуванням; Стиснення: H.265 / H.264 / MJPEG; Матриця: 1/2.8" CMOS; Чутливість: 0.005 Люкс / F1.6 (колір), 0.0005 Люкс / F1.6 (ч / б), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.7-11 мм (кут огляду: 112.5 °-30 °), 4x-оптичний zoom; Запис: 1080р - 25 кадрів / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR (120dB), DNR (2D / 3D), автофокус, Defog, ROI, BLC; інтерфейси: вбудований мікрофон, слот під SD карти до 128Гб, ІЧ підсвічування 30 м; DC 12В / 1.5А, PoE (802.3af), ф132x117 мм, 950 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| ROM/RAM | 256M / 128M |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 12 метрів |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіокомпресія | G.711a / G.711mu / PCM / G.726 / AAC / G722.1 / G.729 / MPEG2-Layer2 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці |
| Вага | 950 г |
| Виявлення об'єкта | 120 метрів |
| Відеобітрейт | H.265 / H.264: 448 - 8192Кбіт / с, MJPEG: 4096 ~ 20480Кбіт / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Відстань фокусування | 100 мм — 1000 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Вихід на попередню / патрулювання |
| Живлення | DC12В / 1,5 |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Кути огляду камери | По горизонталі: 112,5 ° - 30 ° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0 ° -360 °; нахил: 0 ° -90 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 користувачів |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 4 |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD card 128GB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DN |
| Мережеві інтерфейси | 1 - RJ45, 10 / 100M |
| Метод зберігання | NAS, PC, Micro SD карта 128 Гб |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Виклик Предустановки / Сканування / Тура / Обходу при відсутності команд в зазначений період |
| Налаштування швидкості PTZ | Людино-орієнтована фокусна відстань / швидкість адаптації |
| Оптичний зум | 4x |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони), Flip 180 ° |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Потужність споживання | 10 Вт, 13 Вт (ІЧ вмик) |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Підтримка роздільної здатності | 1080р (1920x1080) / 720р (1280х720) / D1 (704х576 / 704х480) / CIF (352х288 / 352х240) |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Режими роботи PTZ | 5 Шаблонів; 8 Туров; панорамування; сканування |
| Робоча вологість | ≤ 90% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф132x117 мм |
| Розміри, мм | Ф132x117 |
| Розпізнавання об'єкта | 24 метрів |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 48 метрів |
| Стандарт мережі | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DN |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G, API |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Детектор руху, Smart функції, Винятки, Входи тривоги |
| Фокусна відстань | 2.7-11 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p / 720p / D1 (1 ~ 25 к / с) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р / D1 / CIF (1 ~ 25к / с) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 / CIF (1 ~ 25к / с) |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот .: 100 ° / с; Нахил: 60 ° / с |
| Швидкість затвора | 1 / 1с-1 / 30,000с |
| Швидкість ручного керування | Поворот .: 0.1 ° ~ 100 ° / с; Нахил: 0.1 ° ~ 60 ° / с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 305 ₴


