2Мп PTZ IP відеокамера; Н.265 / H.264 / MJPEG; 1/2.8" CMOS; Starlight 0.005 Люкс; f = 2.7-8.1 мм, кут огляду: 46,43 °-106,79 °, 3x-оптичне збільшення; 1080p / 1.3М / 720p - 25 к / с; WDR 120dB, DNR (2D & 3D); слот під SD карти до 256Гб; IP66, TVS4000В, DC 12В / 1.5А, PoE (802.3af), 195х90х103 мм, 900г 2Мп PTZ IP відеокамера; Н.265 / H.264 / MJPEG; 1/2.8" CMOS; Starlight 0.005 Люкс; f = 2.7-8.1 мм, кут огляду: 46,43 °-106,79 °, 3x-оптичне збільшення; 1080p / 1.3М / 720p - 25 к / с; WDR 120dB, DNR (2D & 3D); слот під SD карти до 256Гб; IP66, TVS4000В, DC 12В / 1.5А, PoE (802.3af), 195х90х103 мм, 900г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | підтримується |
| ROM/RAM | 256M / 128M |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 10,1 м |
| Апертура | F1.8 - F2.7 |
| Аудіокомпресія | G.711A; G.711Mu; G.726; AAC; MPEG2-Layer2; G.722.1; G.729 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 900 г |
| Виявлення об'єкта | 101,4 м |
| Відеобітрейт | H.264: 216Kбіт / с-8192Kбіт / с, H.265: 108Kбіт / с-8192Kбіт / с |
| Відеокодек | Головний потік: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264, додатковий потік: H.265 / H.264 / MJPEG, третій п |
| Відстань фокусування | 0,8 - 1,7 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | DC 12В / 1,5 А ± 10% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування потоком | Змінна швидкість передачі / постійна швидкість передачі |
| Керування підсвічуванням | Zoom Prio / Ручний / SmartIR |
| Керування фокусом | Авто / ручний / напівавтоматичний |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 46.43 ° - 106.79 °, вертикальний: 25.91 ° - 57.88 ° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0 ° -180 °, Нахил: -5 ° - 55 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 4 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав ADC12 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4; IPv6; HTTP; HTTPS; 802.1x; Qos; FTP; SMTP; UPnP; SNMP; DNS; DDNS; NTP; SNMPv1 / v2c / v3 (MIB- |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 Port 10 / 100Base-T |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD card (256G); P2P |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Оптичний зум | 3x |
| Потужність споживання | 7 Вт, 11 Вт (PTZ, ІК) |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Програмне забезпечення | Smart player, Configtool, SMART PSS, DMSS, DSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE7 і більш нові версії, Chrome 42 і більше старі версії, Firefox 52 і більше старі версії, Safari |
| Підтримка роздільної здатності | 1080P (1920х1080) / 1,3M (1280x960) / 720P (1280х720) / D1 (704х576) / CIF (352х288) |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | ІК |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 195х90х103 мм |
| Розміри, мм | 195х90х103 |
| Розпізнавання об'єкта | 20,3 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 40,6 м |
| Стандарт мережі | IPv4; IPv6; HTTP; HTTPS; 802.1x; Qos; FTP; SMTP; UPnP; SNMP; DNS; DDNS; NTP; SNMPv1 / v2c / v3 (MIB- |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF; CGI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.7-8.1 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P / 1.3M / 720P (1 ~ 25к / с) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720p / D1 / CIF (1-25 к / с) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 / CIF (1 ~ 25к / с) |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/30 000с |
| Швидкість ручного керування | Поворот .: 6 ° / с; Нахил: 3 ° / с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴


