4МП PTZ IP відеокамера; Н.265 / H.264 / MJPEG; 1/3" CMOS; 0.05 Люкс; f = 2.7-11 мм, кут огляду: 112.5 °-30 °, 4x-оптичний; 4МП / 3МП - 25 к / с; WDR 120dB, DNR (2D & 3D); слот під SD карти до 256Гб; IP66, IK10, DC 12В / 1.5А, PoE (802.3af), ф122x89 мм, 660г 4МП PTZ IP відеокамера; Н.265 / H.264 / MJPEG; 1/3" CMOS; 0.05 Люкс; f = 2.7-11 мм, кут огляду: 112.5 °-30 °, 4x-оптичний; 4МП / 3МП - 25 к / с; WDR 120dB, DNR (2D & 3D); слот під SD карти до 256Гб; IP66, IK10, DC 12В / 1.5А, PoE (802.3af), ф122x89 мм, 660г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| ROM/RAM | 256M / 128M |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 18 метрів |
| Апертура | F1.6 - F2.8 |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 660 г |
| Виявлення об'єкта | 180 метрів |
| Відеобітрейт | H.265 / H.264: 448 ~ 8192 Кбіт / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Співвідношення сигнал/шум | > 50дБ |
| Відстань фокусування | 100 мм — 1000 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC12В / 1,5 |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути огляду камери | По горизонталі: 112,5 ° - 30 ° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0°-355°; нахил: 0°-90° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 користувачів |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Слот під microSD / SDHC / SDXC до 256GB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DN |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10Base-T / 100Base-TX) |
| Метод зберігання | NAS, PC, Micro SD карта 256GB |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Виклик Предустановки / Сканування / Тура / Обходу при відсутності команд в зазначений період |
| Налаштування зображення | є |
| Налаштування швидкості PTZ | Людино-орієнтована фокусна відстань / швидкість адаптації |
| Оптичний зум | 4x |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони), Flip 180 ° |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | Ultra DNR (3D | 2D) |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4M (2592х1520) / 3M (2304х1296) / 1080P (1920х1080) / 720P (1280х720) / D1 (704х576 / 704х480) / CIF |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Режими роботи PTZ | 5 Шаблонів; 8 Туров; панорамування; сканування |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Розміри | Ф122x89 мм |
| Розміри, мм | Ф122x89 |
| Розпізнавання об'єкта | 36 метрів |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 72 метрів |
| Стандарт мережі | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DN |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G, API |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.7-11 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 МП / 3МП / 1080p: (1 ~ 25к / с) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р / D1 / CIF: (1 ~ 25к / с) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 / CIF: (1 ~ 25к / с) |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот .: 100 ° / с; Нахил: 60 ° / с |
| Швидкість затвора | 1 / 1с-1 / 30,000с |
| Швидкість ручного керування | Поворот .: 0.1 ° ~ 100 ° / с; Нахил: 0.1 ° ~ 60 ° / с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 495 ₴


