5Мп Turbo HD відеокамера з ІЧ підсвічуванням; кути огляду H: 95.7 °-29.1 °; 5МП, 4МП, 1080р · TVI: 5МП - 20к/с, 4МП / 2Мп - 25 к/с; варіфокальний моторизований об'єктив з фокусною відстанню від 2,7 мм до 13,5 мм. Чутливість Колір: 0,01 люкс (F1.2, AGC ON), 0 люкс з ІЧ. Відстань ІЧ-підсвічування до 40 м для яскравої нічної зйомки. Захист від води та пилу (IP67). Один порт для чотирьох сигналів, що перемикаються (TVI/AHD/CVI/CVBS). 84.5 × 92 × 255 мм 5Мп Turbo HD відеокамера з ІЧ підсвічуванням; кути огляду H: 95.7 °-29.1 °; 5МП, 4МП, 1080р · TVI: 5МП - 20к/с, 4МП / 2Мп - 25 к/с; варіфокальний моторизований об'єктив з фокусною відстанню від 2,7 мм до 13,5 мм. Чутливість Колір: 0,01 люкс (F1.2, AGC ON), 0 люкс з ІЧ. Відстань ІЧ-підсвічування до 40 м для яскравої нічної зйомки. Захист від води та пилу (IP67). Один порт для чотирьох сигналів, що перемикаються (TVI/AHD/CVI/CVBS). 84.5 × 92 × 255 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 705 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | 12 В DC, 24 В AC, PoE (802.3at) |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | 95.7° - 29.1° |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 84.5 × 92 × 255 мм |
| Розміри, мм | 84.5 × 92 × 255 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП 20 к/с, 4 МП 25 к/с, 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 460 ₴


