2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера Hikvision; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 2МП CMOS; Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 20 метрів; IP67, DC 12В / 3.6Вт, Ф61x60 мм, 160г 2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера Hikvision; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 2МП CMOS; Чутливість: 0.01 Люкс / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 20 метрів; IP67, DC 12В / 3.6Вт, Ф61x60 мм, 160г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Баланс білого | авто |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 160 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 106˚ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Потужність споживання | 3,6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 2 МП (1920х1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 80 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф61х60 мм |
| Розміри, мм | Ф61х60 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 2 МП - 25к/с; CVI: 2МП - 25к/с; AHD: 2МП - 25к/с; CVBS: PAL / NTSC |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴


