2 Мп Ultra-Low Light відеокамера; Матриця: progressive scan CMOS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Функції: AGC, день / ніч (ICR); Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD / 1 CVBS вихід; DC 24В (+ -25%) / 3 Вт, 69,29х54x56 мм, 175г 2 Мп Ultra-Low Light відеокамера; Матриця: progressive scan CMOS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Функції: AGC, день / ніч (ICR); Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD / 1 CVBS вихід; DC 24В (+ -25%) / 3 Вт, 69,29х54x56 мм, 175г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | ATW / РІЧНИЙ |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 175г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC12V ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Під об’єктив |
| Кріплення об'єктива | C/CS |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | <3W |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Робоча вологість | <80% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 69.29 мм × 54 мм × 56 мм |
| Розміри, мм | 69.29 × 54 × 56 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип об'єктива | Без об'єктива |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p @ 25fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195 ₴


