2 Мп мультиформатна ColorVu Turbo HD відеокамера з PIR датчиком; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 2МП CMOS; Чутливість: 0.0005 Люкс / F1.0 (день), 0 Лк з LED підсвічуванням; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 104 °); Функції: WDR 130dB, BLC, HLC, HLS; Тривога: 1вих, PIR датчик (110 °), світлова сигналізація; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 40 метрів; IP67, DC 12В / 8.5Вт, 208х82х77 мм, 441г 2 Мп мультиформатна ColorVu Turbo HD відеокамера з PIR датчиком; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 2МП CMOS; Чутливість: 0.0005 Люкс / F1.0 (день), 0 Лк з LED підсвічуванням; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 104 °); Функції: WDR 130dB, BLC, HLC, HLS; Тривога: 1вих, PIR датчик (110 °), світлова сигналізація; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 40 метрів; IP67, DC 12В / 8.5Вт, 208х82х77 мм, 441г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | Кут: 110 °, дальність: 11 м |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Вага | 441 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто/вимк |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду камери | Г: 104°; В: 54°; Д: 126° |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, Smart освітлення, корекція пошкоджених пікселів, STD / HIGH-SAT |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Підтримка роздільної здатності | 2 МП (1920х1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | колір |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 208х82х77 мм |
| Розміри, мм | 208х82х77 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Тривожні входи/виходи | 1 вих |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 2 МП - 25к/с; CVI: 2МП - 25к/с; AHD: 2МП - 25к/с; CVBS: PAL / NTSC |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴


