5 Мп Turbo HD відеокамера; Матриця: High-performance CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80,1 °); Функції: Яскравість, різкість, 2D DNR, дзеркало, SMART ІЧ, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Передача сигналу і живлення через коаксіальний кабель PoC. ІЧ підсвічування 80 метрів, IP67, DC 12В / 5,2Вт, 86,7х81,6x226 мм, 605г 5 Мп Turbo HD відеокамера; Матриця: High-performance CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80,1 °); Функції: Яскравість, різкість, 2D DNR, дзеркало, SMART ІЧ, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Передача сигналу і живлення через коаксіальний кабель PoC. ІЧ підсвічування 80 метрів, IP67, DC 12В / 5,2Вт, 86,7х81,6x226 мм, 605г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| PoC | PoC.at |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | ATW / MWB |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 605г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 80.1 ° |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 86.7× 81.6 ×226 мм |
| Розміри, мм | 86.7× 81.6 ×226 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 MП - 20fps, 4 MП - 25fps, 1080p - 25fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴


