2 Мп TVI Turbo HD відеокамера; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 82.63 °); Функції: день / ніч (ICR), EXIR ІЧ підсвічування 80 метрів; IP66, DC 12В / 5Вт, PoC.at, 87 х 82 x 226мм, 430г 2 Мп TVI Turbo HD відеокамера; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 82.63 °); Функції: день / ніч (ICR), EXIR ІЧ підсвічування 80 метрів; IP66, DC 12В / 5Вт, PoC.at, 87 х 82 x 226мм, 430г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Best Seller | 1 |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Вага | 430г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP66 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 82 ° |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підтримка PoE | PoC.at |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 87×82×226 мм |
| Розміри, мм | 87×82×226 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴


