2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 103 ° -32 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR (130dB), 3D-DNR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 60 метрів; IP67, DC 12В / 7.5Вт, 85х92х269 мм, 910г 2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.7-13.5 мм (кут огляду 103 ° -32 °); Функції: BLC, HLC, AGC, WDR (130dB), 3D-DNR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: перемикається аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 60 метрів; IP67, DC 12В / 7.5Вт, 85х92х269 мм, 910г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 910 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Живлення | 12В DC |
| Керування фокусом | Авто |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | 103 ° -32.1 ° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 85х92х269 мм |
| Розміри, мм | 85х92х269 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 275 ₴


