2 МП PoC EXIR; 0.005 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103.5 °); Функції: WDR 120 дБ, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ 20 метрів, IP67, -40 ° C - 60 ° C, DC 12В / 4Вт, PoC.af, 58х61x163 мм, 350г 2 МП PoC EXIR; 0.005 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103.5 °); Функції: WDR 120 дБ, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ 20 метрів, IP67, -40 ° C - 60 ° C, DC 12В / 4Вт, PoC.af, 58х61x163 мм, 350г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | ATW / Ручний |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г:103.5° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Основні функції обробки | 4 зони |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр, Колір / ЧБ / Авто |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 58×61×163 мм |
| Розміри, мм | 58×61×163 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴


