5 Мп Turbo HD; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80,1 °); Функції: Яскравість, різкість, DNR, дзеркало, SMART ІЧ, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; BLC, AGC; ІЧ підсвічування 20 метрів, IP67, DC 12В / 5.4Вт, PoC.af, 58х61x163 мм, 350г 5 Мп Turbo HD; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80,1 °); Функції: Яскравість, різкість, DNR, дзеркало, SMART ІЧ, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; BLC, AGC; ІЧ підсвічування 20 метрів, IP67, DC 12В / 5.4Вт, PoC.af, 58х61x163 мм, 350г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | ATW, MWB |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12В DC±25% \ PoC.af |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 80.1° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Потужність споживання | 5.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Підтримка роздільної здатності | 5 MP (20к\с), 4 MP (25к\с), 1080p (25к\с) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 - 360 °, Нахил: 0 - 180 °, Обертання: 0 - 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 58×61×163 мм |
| Розміри, мм | 58×61×163 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 958 ₴


