2 Мп ColorVu PoC; Формати: TVI; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 лк / F1.2, 0 лк з підсвічуванням; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 92 °-34 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с; Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS, AGC, 3D DNR / 2D DNR; Інтерфейси: 1 HD аналог; видиме підсвічування 40 метрів; IP68, DC 12В / 12.2Вт, 89.5 × 85.6 × 237.1 мм, 1 кг 2 Мп ColorVu PoC; Формати: TVI; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.003 лк / F1.2, 0 лк з підсвічуванням; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 92 °-34 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с; Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS, AGC, 3D DNR / 2D DNR; Інтерфейси: 1 HD аналог; видиме підсвічування 40 метрів; IP68, DC 12В / 12.2Вт, 89.5 × 85.6 × 237.1 мм, 1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 1 |
| Тип | Циліндричні, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | WDR 130 дБ, BLC, HLC, AGC, 3D DNR, 2D DNR, 4 зони маскування, 4 зони детекції руху, ColorVu, PoC |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | PoC, AC 24 В, DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування | — |
| Керування підсвічуванням | авто/вимк |
| Клас захисту | IP68 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Ø24 |
| Кут огляду по вертикалі | 48.4° - 19 |
| Кут огляду по горизонталі | 92.3° - 34.2 |
| Кути огляду | Г: 92.3° -34.2°, В: 48.4° - 19°, Д: 112.2° -39.2° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.003 Лк |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування і 4 зони детекції руху |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, обгорт: 0° - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | 12В DC/24В AC±20%/PoC |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Роздільна здатність | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Розміри | 89.5 х 85.6 х 237.1 |
| Розміри, мм | 89.5 / 85.6 / 237.1 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP68 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 2.8-12 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴


