8.29 Мп Ultra-Low Light VF відеокамера Hikvision; 8,29 Мп high-performance CMOS; 0.003 Лк / F1.2, 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 108,1 °-45,6 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR), OSD-меню; Подвійний відеовихід: TVI / CVBS; ІЧ підсвічування 80 метрів, IP67, DC 12В / AC 24В, 92х89x269.6 мм, 955г 8.29 Мп Ultra-Low Light VF відеокамера Hikvision; 8,29 Мп high-performance CMOS; 0.003 Лк / F1.2, 0 Лк з ІЧ; Моторизований об'єктив: f = 2.8-12 мм (кут огляду 108,1 °-45,6 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR), OSD-меню; Подвійний відеовихід: TVI / CVBS; ІЧ підсвічування 80 метрів, IP67, DC 12В / AC 24В, 92х89x269.6 мм, 955г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Баланс білого | Авто / вручну / природний |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 0,955 кг |
| Відеоінтерфейси | 1 TVI вихід, 1 CVBS вихід (75Ом / BNC) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Живлення | DC 12В ± 25%, AC 24 В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кути огляду камери | 108.1 ° - 45.6 ° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 8.29 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Основні функції обробки | Приватний маски (4 зони) |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 14,5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІК фільтр (ICR) |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 92 х 89 х 269,6 мм |
| Розміри, мм | 92 х 89 х 269,6 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 Mп@12.5к/с, 5 Мп @ 20к/с, 4 Мп @ 25к/с, 1080p @ 25к/с |
| Швидкість затвора | 1 / 12,5 - 1 / 10000С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 318 ₴


