2 Мп Ultra-Low Light PIR відеокамера, 2 MP high performance CMOS, 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ, f = 2.8 мм (кут огляду 103.5 °); Функції: 3D-DNR, BLC, EXIR 2.0; SMART ІЧ; PIR. ІЧ підсвічування 20 метрів. Вбудований мікрофон. DC 12В ± 25% / 5Вт, 104 х 66 x 41.07 мм 2 Мп Ultra-Low Light PIR відеокамера, 2 MP high performance CMOS, 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ, f = 2.8 мм (кут огляду 103.5 °); Функції: 3D-DNR, BLC, EXIR 2.0; SMART ІЧ; PIR. ІЧ підсвічування 20 метрів. Вбудований мікрофон. DC 12В ± 25% / 5Вт, 104 х 66 x 41.07 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | Кут 110 °, Дальність 11 м |
| WDR | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон + RCA-аудіовихід |
| Баланс білого | ATW / Ручний |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 210 гр. |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12 VDC ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 103.5 ° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR (рівень від 1 до 10) |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (25к \ с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто \ Колір \ ЧБ \ ІК-фільтр |
| Робоча вологість | 90% і менше (без конденсату) |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 104 × 66 × 41.07 мм |
| Розміри, мм | 104 × 66 × 41.07 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Швидкість затвора | 1/25 сек. до 1/50,000 сек. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 088 ₴


