2.0 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); EXIR ІЧ підсвічування 40 метрів; Функції: день / ніч (ICR); IP66, DC 12В / 4Вт, ф110х93.2 мм, 350г 2.0 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); EXIR ІЧ підсвічування 40 метрів; Функції: день / ніч (ICR); IP66, DC 12В / 4Вт, ф110х93.2 мм, 350г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 350г |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | DC12V ± 15% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP66 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 103 ° |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | <4W |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | ⁇ 110 мм × 93.2 мм |
| Розміри, мм | Φ110 × 93.2 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p @ 25fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴


