
Відеокамера DS-2CE56D0T-IRMMF(C) Hikvision 2Mp f=3.6mm (99-00003554)
1 139 ₴
- В наявності
- Код: 99-00003554
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); SMART ІЧ; Функції: день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 20 метрів. DC 12В / 1.8Вт, ф98х65.4мм, 146г 2 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); SMART ІЧ; Функції: день / ніч (ICR); ІЧ підсвічування 20 метрів. DC 12В / 1.8Вт, ф98х65.4мм, 146г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Апертура | F1.2 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 146 |
| Тип | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (коротка сторона, см) | 6.54 |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | SMART ІЧ, день/ніч (ICR), BLC, DWDR, AGC, 2D-DNR, HLC, Підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS, 1 HD-TVI вихід |
| Діапазон робочих температур | -40° C - +60° C |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування | — |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кут огляду по вертикалі | 80 |
| Кут огляду по горизонталі | 80 |
| Кути огляду | 80 ° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Лк |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Роздільна здатність | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розмір матриці | — |
| Розміри | 98.0 х 98.0 х 65.4 |
| Розміри, мм | Ø98 / 65.4 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 |
| Частота запису | 25 fps |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p @ 25fps |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
| Ширина в упаковці (середня сторона, см) | 9.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 139 ₴

