
Відеокамера DS-2CE56F7T-ITZ Hikvision 3Mp f=2.8-12mm (00000001013)
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 00000001013
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3.0 Мп WDR High-performance CMOS, день / ніч (ICR) відеокамера, 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ, моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 26.8 ° -83 °); OSD меню, 1-TurboHD вихід, EXIR ІЧ підсвічування 30 метрів. DC 12В / 4.5Вт, ф136x102 мм, 600г 3.0 Мп WDR High-performance CMOS, день / ніч (ICR) відеокамера, 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ, моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм (кут огляду 26.8 ° -83 °); OSD меню, 1-TurboHD вихід, EXIR ІЧ підсвічування 30 метрів. DC 12В / 4.5Вт, ф136x102 мм, 600г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 600 |
| Тип | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 3 MP CMOS |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, OSD меню, AGC, DNR, BLC, EXIR ІЧ-підсвічування, моторизований об'єктив |
| Діапазон робочих температур | -40° C - +60° C |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування | — |
| Кольорова зйомка | Є |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Кут огляду по вертикалі | 26.8°-83 |
| Кут огляду по горизонталі | 26.8°-83 |
| Кути огляду | 26.8 ° -83 ° |
| Матриця | 3 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Лк / 0 Лк з ІЧ |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1536 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <90 |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Роздільна здатність | 3 Мп |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (1920x1536) |
| Розмір матриці | — |
| Розміри | 136 х 136 х 102 |
| Розміри, мм | Φ136 × 102 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8-12 |
| Частота запису | 18 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920×1536 18 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴

