5 Мп Turbo HD; 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 85,5 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR); PoC.af; ІЧ підсвічування 20 м, IP67, -40 ° C - +60 ° C; DC 12В / 4,3 Вт, 91х83x68 мм, 253 г 5 Мп Turbo HD; 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 85,5 °); Функції: BLC, AGC, день / ніч (ICR); PoC.af; ІЧ підсвічування 20 м, IP67, -40 ° C - +60 ° C; DC 12В / 4,3 Вт, 91х83x68 мм, 253 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | ATW / MWB |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 253 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | DC12В ± 25%, PoC(af) |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 85.5 ° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 2560x1944 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 91×83×68 мм |
| Розміри, мм | 91×83×68 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 Mп - 20 к/с, 4 Мп - 25 к/с, 1080p - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 174 ₴


