5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Ширококутний об'єктив: f = 2.4 мм (кут огляду 110 °); Частота кадрів: TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП: 25к / с; Функції: BLC, AGC, DWDR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 20 метрів, DC 12В / 4.3 Вт, Ф85х76 мм, 130г 5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Ширококутний об'єктив: f = 2.4 мм (кут огляду 110 °); Частота кадрів: TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП: 25к / с; Функції: BLC, AGC, DWDR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 20 метрів, DC 12В / 4.3 Вт, Ф85х76 мм, 130г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 130 г |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 110 ° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Потужність споживання | 4,3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП, 4МП, 2Мп |
| Регулювання по осях | Поворот: -30 ° ~ 30 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | Ф 85.4 х 76 мм |
| Розміри, мм | Ф 85.4 х 76 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к/с, 4МП/2Мп - 25 к/с; AHD: 5МП — 20 к/с, 4МП — 25 к/с CVI: 4МП — 25 к/с, CVB |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 773 ₴


