2 Мп PoC. день / ніч (ICR), 0.005 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ, f = 2.8 мм (кут огляду 103.5 °); 1080p 25 к / с; Функції: SMART ІЧ; AGC, BLC, WDR 120 дБ; ІЧ підсвічування 20 метрів. IP67, -40 ° C - +60 ° C. DC 12В / 3.6Вт, PoC.af, 91 х 83 х 69 мм, 350г 2 Мп PoC. день / ніч (ICR), 0.005 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ, f = 2.8 мм (кут огляду 103.5 °); 1080p 25 к / с; Функції: SMART ІЧ; AGC, BLC, WDR 120 дБ; ІЧ підсвічування 20 метрів. IP67, -40 ° C - +60 ° C. DC 12В / 3.6Вт, PoC.af, 91 х 83 х 69 мм, 350г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Баланс білого | ATW / Ручний |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 350 г |
| Співвідношення сигнал/шум | > 62 дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12В DC±15% \ PoC.af |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | 103,5 ° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 3.6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (25к\с) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° 0- 360 °, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 91 × 83 × 68 мм |
| Розміри, мм | 91 × 83 × 68 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 183 ₴


